Ředitelé Czech News Center: Transformací vydavatelství chceme dát uživatelům to, co na českém trhu chybí

scroll down

Pozvání do podcastu tentokrát přijali rovnou dva CEO’s z mediálního domu Czech News Center, a to Juraj Felix a Tomáš Stránský. První ze jmenovaných má na starost vývoj a transformaci onlinu, video obsah a inzerci, druhý finance, marketing, výrobu a distribuci tisku a personální záležitosti. Zajímalo nás, jak CNC postupuje v rozsáhlém procesu digitalizace. Ale nejen to.

„Transformace je naše strategie a velmi intenzivně spočívá v týmové práci. Jde primárně o to, aby se všechny komponenty spojily a vytvořily nové obsahové možnosti, pro které se stane hlavním distribučním kanálem internet. A na obsahu pak stavíme další, pro zákazníky zajímavé, služby. Ve velké míře jde vlastně o kulturní transformaci,“ popisuje aktuální procesy v CNC Juraj Felix. „Jde o to doplnit profese důležité v digitálním světě,“ doplňuje Tomáš.

V jaké fázi přerodu se dnes vydavatelství nachází a proč má být nejzábavnější jeho třetí fáze? Jak si velké vydavatelství poradí s rozličnými cílovými skupinami? Nejen o tom v druhém dílu našeho podcastu.

Sledujte nás
na sociálních sítích